Najlepsi specjaliści CCSVI w Polsce.

blog

Najlepsi specjaliści CCSVI w Polsce.

Szanowni Państwo,

nazywam się Agnieszka Ogrodowska i jestem opiekunem Pacjenta w CCSVI Clinic. Chciałam się podzielić z Państwem informacją, która jest naszym zdaniem bardzo istotna z punktu widzenia osób chorujących na MS / CCSVI.

W drugim tygodniu stycznia przylatuje do nas do kliniki prof. Salvatore Sclafani z USA. Jest on chirurgiem naczyniowym z największym doświadczeniem na świecie pod względem przeprowadzonych operacji CCSVI. Co prawda przeszkody prawne sprawiły, że nigdy nie mógł u swoich pacjentów operować naczyń znajdujących się wewnątrz czaszki, lecz na poziomie żył szyjnych oraz naczyń wewnątrz korpusu nie ma na świecie osoby z większym doświadczeniem. Połączenie umiejętności prof. Sclafani oraz naszych neurochirurgów wynosi CCSVI na jeszcze wyższy poziom.

Prof. Sclafani będzie uczestniczył w operacjach wyłącznie pomiędzy 6 a 9 stycznia, a jego doświadczenia edukacyjnego nie można przecenić. Jeżeli ktokolwiek z Państwa zastanawia się nad operacją CCSVI w naszej klinice prosimy o jak najszybszy kontakt. Poza prof. Sclafani, w styczniu zaszczyci nas ponownie obecnością dr. Franz Schelling z Austrii, odznaczony złotym medalem INSVD (najwyższe wyróżnienie CCSVI) za pionierskie badania oraz nauczanie związku przewlekłej mózgowo-rdzeniowej niewydolności żylnej z SM, honorowy Prezydent organizacji „Associazione CCSVI nella Sclerosi Multipla – Onlus, jego udział ograniczy się do diagnostyki przedzabiegowej oraz planowania operacji.

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka Ogrodowska
CCSVI Clinic